Нарешті, вам необхідно організувати сам процес підготовки до ЗНО. Треба зробити це максимально ефективно. Як готуватися до ЗНО, вирішувати вам.

Варіант 1. Якщо всі 11 років навчання у школі ви системно, свідомо і наполегливо працювали на кожному уроці й вдома, досконало опанували всю шкільну програму й отримали міцні знання без «білих плям», будемо вважати, що ви всі роки займалися підготовкою до ЗНО, адже, дійсно, цей іспит передбачає відмінне знання саме шкільної програми. Прикладів складання зовнішнього тестування навіть на 200 балів в історії українського ЗНО за такої умови є чимало! Однак варто мати на увазі, що форма самостійної підготовки до ЗНО, навіть правильно і системно організованої, має істотний недолік: вас нікому буде направляти і контролювати, вам ні з ким буде консультуватися і ви можете не все врахувати у своїй підготовці до ЗНО.

Варіант 2. Візьмемо протилежну ситуацію: якщо 11 років у школі ви провели виключно задля свого задоволення і гарно відпочили, лежачи на парті під час уроків, а у випускному класі, вперше почувши словосполучення «підготовка до ЗНО», раптом з’ясували,що не вмієте множити у стовпчик, плутаєте літери, не знаєте жодної із фізичних і хімічних формул, історію знаєте тільки з анекдотів, а дуже хочется – просто кортить – стати студентом (чи батьки вимагають цього), то вам – НЕГАЙНО! – пряма дорога до досвідчених репетиторів. З ними вам і суджено проводити підготовку до ЗНО: весь час після уроків + 2 вихідних дні. У такому випадку ви, можливо, підготуєтеся і наберете на тестуванні із ЗНО заповітні порогові бали (100/200), щоб вступити на контрактній основі до внз.

Варіант 3. Якщо 11 років ви вчилися у школі, в основному засвоїли шкільну програму, але розумієте, що під час підготовки до ЗНО треба відновити, поповнити, систематизувати свої знання, навчитися на високому рівні писати тести, то вам необхідно йти на курси підготовки до ЗНО. По-перше, до вступного тестування краще готуватися саме в групі, адже умови проведення ЗНО передбачають роботу в аудиторії, в оточенні інших вступників – ваших реальних конкурентів. Обираючи курси підготовки до ЗНО, зверніть увагу на кількість людей в групі: навряд чи підготовка в групі із 20-30 осіб дасть позитивні й прогресивні результати. Оптимальна кількість учасників групи – від 4 до 15! Тоді вам гарантований індивідуальний підхід і постійний контроль з боку досвідченого викладача-керівника підготовки. Краще, якщо ним буде шкільний учитель, який досконало знає шкільну програму, що вона є основою ЗНО. По-друге, саме в такій групі ви зможете опанувати таймінг – уміння розраховувати свій час на виконання тестових завдань різної складності. Це дуже важлива складова ЗНО – і запорука того, що через вміння організувати свою роботу в спеціфічній обстановці ви не втратите жодного дорогоцінного бала! По-третє, навчання на курсах підготовки до ЗНО економить ваші гроші.  Реальна економія – і реальний результат на ЗНО!
Починати відвідувати курси підготовки до ЗНО краще з початку навчального року – тоді цілих 8-9 місяців ви грунтовно й системно штудіюватимете програмний матеріал. Нагадуємо вам просту істину: хто довше і правильно готується – той складає краще!

У будь-якому випадку бажаємо всім успіхів у підготовці та складанні ЗНО! 
Учіться із задоволенням!
Готуйтеся до ЗНО разом із «Clever-ЗНО»!

Зателефонувати та записатися